Volgende wedstrijd
eerste ploeg

DOB 1

-

uitslagen


10u30
Berkenrode - VETS C RVC
07/05 19u30
Oxaco - U15 A G15F

Tel. trainers

DOB 1 R3A

NDiaye Alasanne:
+32492558312
aloucapsi8@gmail.com

 

Nick Van Egeren (Speler 1ste Ploeg):
+32485924380
nickvanegeren@msn.com

 

DOB 2 RRD1

NDiaye Alasanne:
+32492558312
aloucapsi8@gmail.com

 

Nick Van Egeren (Speler 1ste Ploeg):
+32485924380
nickvanegeren@msn.com

 

U21 G21D

Hugo Vanleke (Instructeur B):
+32496575454
hugo.vanleke@telenet.be

 

Rudy Noens (Initiator C):
+32487555396
noenske06@hotmail.com

 

U17 G17T

Jos Gobert:
+32497795021
jos.gobert@skynet.be

 

U15 A G15F

Ben Verberck:
+32473177732
ben.verberck@gmail.com

 

Ayhan Incekara:
aystel@hotmail.com

 

U15 B G15T

Bart Van de Venster:
0477329752
bart.vandevenster@palmyrabrands.com

 

Gerry Luyckx:
0492873415

 

U13 A G13N

Roberto Nascimento (Initiator C):
+32495536943
robertonascimento@skynet.be

 

Hubert Vlaeminck:
+32477509518
hubertvlaeminck@skynet.be

 

U13 B G13Q

Augutine Adedeji:
+32465516144
folagbade.austin@yahoo.com

 

U12 G12U

Yoran Baetens:
+32486967503
yoranbaetens@gmail.com

 

Sam Verlaak:
+32471024961
sam_verlaak@hotmail.com

 

U11 G11O

Guy Van Egeren (Initiator C, trainersverantwoordelijke, jeugdverantwoordelijke):
+32486/849400
gvegeren@telenet.be

 

Mohamed Boulahya:
+32466212501

 

U9 A G9T

Xavier Lambinon:
+32472805931
xavierlambinon@hotmail.com

 

Philippe Oidtmann :
+32478271598
non.nobis@skynet.be

 

U8 G8W

Bjorn Obijn:
0468342574
bjorn.obijn@hotmail.com