Volgende wedstrijd
eerste ploeg

DOB 1

-

uitslagen



Tel. trainers

DOB 1 R2

NDiaye Alasanne:
+32492558312
aloucapsi8@gmail.com

 

Nick Van Egeren (Speler 1ste Ploeg):
+32485924380
nickvanegeren@msn.com

 

DOB 2 RRD1

NDiaye Alasanne:
+32492558312
aloucapsi8@gmail.com

 

Nick Van Egeren (Speler 1ste Ploeg):
+32485924380
nickvanegeren@msn.com

 

U21 G21D

Hugo Vanleke (Instructeur B):
+32496575454
hugo.vanleke@telenet.be

 

Rudy Noens (Initiator C):
+32487555396
noenske06@hotmail.com

 

U17B G17D

Bart Van de Venster:
0477329752
bart.vandevenster@palmyrabrands.com

 

Gerry Luyckx:
0492873415

 

U17A G17G

Ben Verberck:
+32473177732
ben.verberck@gmail.com

 

Ayhan Incekara:
aystel@hotmail.com

 

U15A G15I

Bart Van de Venster:
0477329752
bart.vandevenster@palmyrabrands.com

 

U15B G15J

Roberto Nascimento (Initiator C):
+32495536943
robertonascimento@skynet.be

 

Hubert Vlaeminck:
+32477509518
hubertvlaeminck@skynet.be

 

U13 G13I

Sam Verlaak:
+32471024961
sam_verlaak@hotmail.com

 

Angel Haro:
+32492170276
angel_haro101@hotmail.com

 

U12 G12D

Guy Van Egeren (Initiator C, trainersverantwoordelijke, jeugdverantwoordelijke):
+32486/849400
gvegeren@telenet.be

 

Mohamed Boulahya:
+32466212501

 

U10A G10B

Xavier Lambinon:
+32472805931
xavierlambinon@hotmail.com

 

Philippe Oidtmann :
+32478271598
non.nobis@skynet.be

 

U10B G10N

Philippe Oidtmann :
+32478271598
non.nobis@skynet.be

 

U9 G9L

Bjorn Obijn:
0468342574
bjorn.obijn@hotmail.com