Volgende wedstrijd
eerste ploeg

DOB 1

-

uitslagen



Bestuur

Voorzitter vzw Daniël D´Hulst 03/3244104 0472/928116 daniel.dhulst@skynet.be
Voorzitter volleybal Daniël D´Hulst 03/3244104 0472/928116 daniel.dhulst@skynet.be
Ondervoorzitter vzw Hugo Vanleke 03/3662921 0496/575454 hugo.vanleke@telenet.be
Voorzitter voetbal Peter Luysterborg

0476/511379
peter.luysterborg@persgroep.be
Secretaris vzw Roland Debruyne 03/3264245 0498/269484 roland.13@skynet.be
Penningmeester Hugo Vanleke 03/3662921 0496/575454 hugo.vanleke@telenet.be
Voorzitter jeugd Guy Van Egeren 03/2898732 0486/849400 gvegeren@telenet.be
Raadslid
Nick Van Egeren

0485/924380 nickvanegeren@msn.com
Raadslid/ Verantwoordelijke jeugd en trainers Guy Van Egeren 03/2898732 0486/849400 gvegeren@telenet.be
Raadslid / Verantwoordelijke intern tornooi Walter De Pooter   0498/181498 walter.depooter@skynet.be
Secretaris voetbal Walter De Pooter   0498/181498 walter.depooter@skynet.be
Secretaris volley Ludo Van Gorp
03/4574130

gorpvandie@skynet.be
Feestbestuur        
Raadslid Frank Bollengier 03/6580616 0494/785290 frank.bollengier@telenet.be
Scheidsrechter­verantwoor­delijke Hugo Vanleke
03/3662921  0496/575454 hugo.vanleke@telenet.be
Verantwoordelijke externe tornooien Edwin Christiaens   0497/920278 edwin.christiaens@telenet.be
Raadslid
Bart Van De Venster   0477/329752 bart.vandevenster@palmyrabrands.com